Šiais laikais kiekvienas susiduriame su be galo plačiu paslaugų ir technologijų spektru, todėl labai nesunku paklysti tarp tikrų vertybių ir ko žmogui reikėtų pirmiausia.

Visgi svarbiausias tikslas turėtų būti teisingų burnos priežiūros įpročių mokymas, dantų gydymas bei pilnavertės kramtymo funkcijos atstatymas, estetikos atkūrimas, tuo pačiu ir pasitikėjimo savimi sugrąžinimas.

Plombos, vainikėliai, implantai ir kitos gydymo metodikos yra tik priemonės šiems tikslams pasiekti. Savo pacientams mes visada siūlome ne brangiausią ar technologiškai sudėtingiausią gydymo metodą, o tai, kas individualiam pacientui yra tinkamiausia.

Daug dėmesio skiriama burnos ligų profilaktikai ir ilgalaikei priežiūrai po gydymo. Gydymo planai sudaromi individualiai, įvertinant burnos ertmės stovį ir finansines paciento galimybes.

Teisingai parinktas gydymo būdas, minimali invazija ir siekis išsaugoti kuo daugiau natūralių dantų - tai kertiniai dalykai, užtikrinantys mūsų teikiamų paslaugų patikimumą ilgaamžiškumą. 

DARBO LAIKAS:

Darbo dienomis: 9.00 - 20.00
Dirbame ir šeštadieniais

KONTAKTAI

Adresas: Maironio g. 24-18
Kazlų Rūda 69407
Tel.: (8-343) 96027